KAMIEŃ-STONE 2012

Witam wszystkich zainteresowanych maszynami naszej produkcji i nie tylko.

Jak co roku zapraszamy w dniach od 07 - 10 listopada 2012 r. do odwiedzenia naszego stoiska na targach KAMIEŃ-STONE w Poznaniu.
W pawilonie 5 , na stoisku 147, miło nam będzie powitać Nowych Gości, jak i Starych Przyjaciół oraz Znajomych.
Co wystawimy w tym roku?
Przekonaj się.


Wszystkim , którzy w roku 2011, na Targach KAMIEŃ-STONE w Poznaniu odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy. Tych, którym nie udało się do nas dotrzeć, zapraszamy na następne targi, a przy okazji, chciałem poinformować, że wystawialiśmy dwie najbardziej potrzebne maszyny w zakładzie kamieniarskim: piłę formatową i boczkarkę profilową.
Piła formatowa PJ 600 była pokazana w wersji najbardziej poszukiwanej: przedłużona do długości cięcia,
do 3600 mm, wyposażona w stół, z powiększonym blatem obrotowym, z odkładnicą do płyt cienkich, blokowanym blokadą mechaniczną co 45 stopni i w każdym miejscu. Zainstalowaliśmy wychył elektryczny suwaka do 45 stopni, laser i programator cięć wielokrotnych z pomiarem elektronicznym przejazdu szerokości cięcia i zerowaniem wymiaru.

Nowa wersja boczkarki profilowej typ BP-R3 wzbudziła duże zainteresowanie i uznanie nie tylko zwiedzających.
Zakres obróbki: boczek płaski, fazy górne i dolne, ćwierćwałek górny i dolny, oraz półwałek do 120 mm. Stół wyjeżdżając poza obręb maszyny z dodatkowym obrotowym blatem umożliwia szybki i bezpieczny załadunek i rozładunek materiału jak i obrabianego boku.
Boczkarka otrzymała Wyróżnienie w konkursie Klaudiusze 2011 w kategorii Najlepszy Produkt - Narzędzia, Urządzenia i Maszyny